+48 501 402 827

cafe lunch & restaurant / malta

3 Kolory / Malta

Posiadamy najpiękniejszy taras w Polsce

Niezależnie jaki jest Twój nastrój – restauracja 3 KOLORY to miejsce, z najpiękniejszym tarasem w Polsce, w którym z pewnością poczujesz się dobrze. Restauracja 3 KOLORY, której właścicielem jest ABC Kuchni , proponuje wspaniałą „mistrzowską” kuchnię, która łączy pasję z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem naszych szefów kuchni. Jest miejscem do którego chętnie się powraca, w którym można dobrze zjeść, ale także milo spędzić czas, wypocząć i nabrać energii. Tradycje kuchni europejskiej spotykają się z unikalnymi, autorskimi potrawami, łącząc w sobie piękno smaków, piękno wizualne i zniewalające zapachy ziół i przypraw.

Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego

jest ogromnym wyróżnieniem naszej kuchni w której korzystamy ze składników regionalnych. Jako jedyna restauracja w Poznaniu oferujemy możliwość grillowania na kamieniu z lawy wulkanicznej. Restauracja 3 KOLORY to nie tylko możliwość spotkania we dwoje lub w gronie przyjaciół. Specjalizujemy się w oprawach dużych uroczystości takich jak bankiety i imprezy okolicznościowe a także konferencje.

Maltańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

Restauracja 3 KOLORY mieści się w Maltańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym które jest znakomitym miejscem do organizacji wszelkiego typu szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych. MCSK dysponuje salami konferencyjnymi do 261 m2 mogącymi pomieścić do 250 osób ale również bardziej kameralnymi. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sal oraz terenów do wynajęcia w pobliżu naszej restauracji – oferta MCSK. Dogodne usytuowanie w centralnym punkcie miasta w połączeniu z niemal 200 ha pasmem wody i zieleni stwarza idealne warunki zarówno do pracy jak i do odpoczynku.

Serdecznie zapraszamy na kulinarną przygodę nad Maltą

Kontakt / Malta

3 KOLORY – Malta

ul. Wiankowa 3, 61-131 Poznań
+48 61 87 50 210
+48 501 402 827
biuro@3-kolory.pl
3kolorymalta

Godziny otwarcia

Wtorek – Czwartek 12:00 – 20:00
Piątek - Sobota 12:00 – 21:00
Niedziela 12:00 – 20:00