+48 600 439 667

catering & events

Catering & Events

3 Kolory catering & events to owoc 25 letniego doświadczenia firmy ABC Kuchni

Podejmowanie wyzwań to nasza pasja. Mało jest rzeczy które ograniczają możliwości naszej działalności. Jesteśmy w stanie zmierzyć się z najoryginalniejszymi zamówieniami z Państwa strony realizując w ten sposób nawet najbardziej niezwykłe, kreatywne pomysły.
Szef kuchni, doświadczony zespół pasjonatów kulinariów, śledzenie najnowszych trendów oraz profesjonalne zaplecze cateringowe to gwarancja perfekcyjnie przygotowanego przyjęcia, menu oraz serwisu kelnerskiego.

Dysponujemy niezależną flotą samochodów dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować spotkanie właściwie w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Samochody wyposażone w chłodnie gwarantują, że zamówione przez Państwa jedzenie zostanie dostarczone w najwyższej jakości. Bogate wyposażenie magazynu cateringowego pozwoli sprostać najbardziej niezwykłym wymaganiom.

Każde Państwa zlecenie traktowane jest jako najważniejsze, doceniając zaufanie , jakim nas obdarzacie. Słuchamy uważnie i jesteśmy na usługach Waszej wyobraźni. Budując relacje partnerskie potrafimy również ukierunkować , tak by nasza realizacja przekroczyła Państwa wymagania i wyobrażenia.

Catering & Events / Klienci

Sieć sklepów Piotr i Paweł
Agencja Nieruchomosci Rolnych
Urząd Miasta Poznania
Aquanet
Bank Zachodni WBK S.A.
Filharmonia Poznańska
Hochtief Polska Sp. Z o.o.
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Nickel Technology Park S. A.
Urząd Gminy Suchy Las
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Poznańskie Osrodki Sportu i Rekreacji
Sieć Sklepów Chata Polska
Izba Rzemieslnicza
Wino PG Piotr Gonciarz

Catering & Events / Kontakt

3 KOLORY – Catering & Events

ul. Obornicka 55a, 62-002 Suchy Las
+48 600 439 667
catering@3-kolory.pl
catering@abckuchni.pl
3kolorycatering