Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/abckuchn/domains/3-kolory.pl/public_html/wp-content/plugins/types/embedded/includes/wpml.php on line 650

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/abckuchn/domains/3-kolory.pl/public_html/wp-content/plugins/types/embedded/includes/wpml.php on line 667
Sale Konferencyjne » 3 Kolory

malta-poznan

MALTAŃSKIE CENTRUM SZKOLENIOWO KONFERENCYJNE

Zapraszamy Was do przestrzeni idealnej do organizacji wszelkiego typu szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych.

Do wyposażenia sal należą m.in. projektor multimedialny, ekran, telewizor, flipchart oraz niezbędne materiały biurowe. Za obsługę kulinarną spotkań odpowiada restauracja 3 Kolory. Zapewniamy obsługę przerw kawowych i lunchowych oraz kompleksowo zaopatrujemy imprezy.

Uwzględniamy wszystkie Wasze kulinarne preferencje, nasi kucharze z pewnością zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. W tym wyjątkowym miejscu gwarantujemy niezapomniane wrażenia z firmowych imprez. Restauracja oraz własny, profesjonalny sprzęt multimedialny umożliwiają organizację najlepszych wydarzeń biznesowych dla Ciebie i Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

W sezonie letnim Malta staje się miejscem, które w każdym zakamarku tętni życiem i żywą muzyką. Jezioro Maltańskie to jedna z największych atrakcji turystycznych i sportowych w Poznaniu. Przybywając tutaj, w dowolnym momencie zastaniemy aktywne i przyciągające chętnych punkty. Okoliczny teren jest rozległy, podczas przerw goście mogą spacerować i cieszyć się bliskością jeziora i lasu. Na terenie jeziora znajduje się również 3 gwiazdkowy Hotel Park.

 

KONTAKT : 

biuro@3-kolory.pl

tel. 501-402-827

sala D (fot. B. Guziałek)

 

sala D (fot. B. Guziałek)

SONY DSC

sala A (fot. B. Guziałek)